
Sony en Tencent hebben bijna 30% van Elden Ring en Dark Souls ontwikkelaar FromSoftware gekocht.
Door Daniel |
Sir_Magnetron

SONY EN TENCENT KOPEN 30% VAN FROMSOFTWARE
Elden Ring en Dark Souls ontwikkelaar FromSoftware heeft 30% van haar aandelen verkocht aan Sony Interactive Entertainment en Tencent Holdings.

Sony zal nu 14% van FromSoftware bezitten en Tencent 16%, nu FromSoftware-moederbedrijf Kadokawa Corporation zijn wereldwijde bereik wil uitbreiden.
In een persbericht zei Kadokawa dat Tencent hen zal helpen om “mobiele games te ontwikkelen en in te zetten”, terwijl Sony ervaring heeft met het inzetten van IP’s in “games, video’s en diverse andere media”.
De investering volgt op Sony’s recente overnames van Bungie en Haven Studios en Tencent’s aankoop van 1C Entertainment.
FromSoftware herhaalde dat dit geen overname is, maar een kans om te investeren in een “krachtiger game IP” en uit te breiden op de wereldwijde markt.
KOOP ELDEN RING GAME KEY OP CDKEYNL
Je vindt de beste en goedkoopste online deals voor Elden Ring CD keys, game codes, gift cards, en antivirus software van de geverifieerde CD key verkopers op onze winkel pagina’s.
RELEVANTERE ARTIKELEN
Download de Allkeyshop Browser Extension Free
Voor het laatste video game nieuws, trailers en de beste aanbiedingen, voeg ons toe aan je favorieten.
U kunt de beste en goedkoopste online aanbiedingen vinden van CD-Sleutels, spel codes, cadeaubonnen, en antivirus software van geverifieerde verkopers op onze winkelpagina's vinden.
Om geen nieuws van Allkeyshop te missen, abonneer op
Google Nieuws
.