Eleventh Hour heeft aangekondigd dat Last Epoch Season 2 wordt uitgesteld. De ontwikkelaar wil een update van een concurrerende ARPG vermijden, vermoedelijk Path of Exile 2. Season 2 wordt nu op 17 april 2025 gelanceerd.

Ontwikkelaar Eleventh Hour heeft officieel bevestigd dat de komende Season 2 van Last Epoch wordt uitgesteld. De reden voor de vertraging is een grote update van een andere ARPG, die slechts twee dagen na de oorspronkelijk geplande releasedatum zou verschijnen. De **Tombs of the Erased**-seizoenupdate wordt nu op **17 april 2025** gelanceerd, twee weken later dan gepland.
Fans zullen nog twee weken langer moeten wachten op Season 2, aangezien Path of Exile 2 op **4 april** zijn volgende grote update krijgt. Eleventh Hour wil voorkomen dat de spelerbasis wordt verdeeld tussen beide games.
Waarom wordt Last Epoch Season 2 uitgesteld?
In een verklaring aan de fans op X gaf Eleventh Hour aan dat het besluit met “een zwaar hart” is genomen. De ontwikkelaars zagen zich genoodzaakt om **Season 2 van Last Epoch te verschuiven van 2 april naar 17 april**, omdat **Path of Exile 2 op 4 april de 0.2.0-update** uitbrengt.
De belangrijkste reden voor de vertraging is dat de **Tombs of the Erased**-update de spelersgemeenschap niet wil splitsen en tegelijkertijd de financiële stabiliteit van de studio wil waarborgen.
Last Epoch – Season 2: Tombs of the Erased heeft een nieuwe releasedatum.
Season 2 wordt nu gelanceerd op 17 april 2025. pic.twitter.com/AbZJyhbtpX — Last Epoch (@LastEpoch) 18 maart 2025
Wat kun je verwachten van Last Epoch Season 2?
Last Epoch Season 2 is een grote update voor het ARPG en introduceert de geheel nieuwe **Champion-klasse**, evenals verbeteringen aan dungeons en uitbreidingen van de **Monolith of Fate**.
Naast nieuwe features zoals een **nieuwe factie**, een herziening van de **Sentinel-klasse**, en gloednieuwe endgame-content, is Season 2 een belangrijke uitbreiding voor de game. Eleventh Hour kijkt ernaar uit om de update op **17 april** beschikbaar te stellen voor spelers.
Wat betekent de vertraging voor de ARPG-gemeenschap?
De ARPG-gemeenschap stond klaar voor twee grote releases in de eerste week van april. Door de vertraging hoeven spelers niet meteen een keuze te maken, aangezien er nu twee weken tussen de updates zit.
De beslissing van Eleventh Hour om Season 2 uit te stellen, geeft beide ontwikkelaars bovendien extra tijd om belangrijk feedback van spelers te verzamelen en hun games verder te optimaliseren.
Conclusie
Eleventh Hour heeft de lancering van **Last Epoch Season 2** uitgesteld om een botsing met de **0.2.0-update** van Path of Exile 2 te voorkomen. Wat vind jij van dit uitstel? Ga je beide games spelen? Laat je mening achter in de reacties!
Download de Allkeyshop Browser Extension Free
Voor het laatste video game nieuws, trailers en de beste aanbiedingen, voeg ons toe aan je favorieten.
U kunt de beste en goedkoopste online aanbiedingen vinden van CD-Sleutels, spel codes, cadeaubonnen, en antivirus software van geverifieerde verkopers op onze winkelpagina's vinden.
Om geen nieuws van Allkeyshop te missen, abonneer op
Google Nieuws
.